О магазине


Розсадник «Спасский питомник» знаходиться у Дніпропетровській області с.Спаське.
Розсадник має площу близько 25га і є одним з найбільших в Україні.

В м.Дніпро розташовано 2 Садових центра «Спасский питомник»:
  • Лівий берег Донецьке шоссе, 36
  • Правий берег Запорізьке шоссе, 63 (територія гипермаркету METRO)
Спеціалізація:

  1. Розсадник займається вирощуванням хвойних та листяних рослин, і є виробником повного циклу від живця до дорослої рослини. 
  2. Усі рослини якісно сформовані, згідно європейських стандартів. Формовка рослин відбувається спеціальною технікою за для досягнення однакової високої якості зеленого матеріалу. Це дозволяє нам пропунувати велику партію від 1000 штук одного сорту якісних ідентичних однакових рослин.
  3. Асортимент налічує до 40 видів ялівців, 20 видів туй, звичайні та зчеплені сосни та ялинки, та багатий вибір листяних кущів та дерев штамбових та зчеплених. 
  4. Розсадник має потужне контейнерне виробництво, а також вирощує рослини в грунті. 
  5. Спасский питомник також вирощує декоративні трави, гейхери, однорічні та багаторічні квіти. 
  6. Окремий напрямок виробництва розсадника Спасский питомник – це ПРЯНИЙ САД, до складу якого входять найцікавіші види тим`янів, шавлії, лаванди, м`яти та багато інших запашних і корисних рослин. Сорти збирались майже зі всього світу і підібрані таким чином, щоб добре відчували себе як на підвіконні так і у відкритому грунті. 
  7. Ще один напрямок діяльності – виробництво міні матів від бур`яну та сумок контейнерів для великих рослин. Продукція високої якості за дуже лояльними цінами, яка перевірена на собі. 
  8. Успішно Спасский питомник займається оптовою торгівлею супутніми агротоварами – торфи, субстрати, добрива, агроволокно, кора, засоби захисту рослин, стимулятори, насіння. 
Декілька разів на рік Спасский питомник проводить цікаві семінари за тематиками: Сад прянощів в кулінарії та декорі, Весняна обрізка та формовка рослин, сезонний доглад та захист декоративних рослин - слідкуйте за анонсами на сайті та на сторінці у Фесбук https://www.facebook.com/spsad  
Наша компанія є ексклюзивним представником багатьох відомих брендів. Оптова та роздрібна торгівля відбувається у розсаднику, нашому садовому центрі та через інтернет магазин. Інтернет магазин spsad.com.ua https://www.facebook.com/spsad/

067-328-00-30 Ком.дир. Людмила Лоскутова

Татьяна Ямпольская интернет магазин
менеджер по работе с ландшафтными студиями 095-223-72-03 098-172-75-99 zakaz@spsad.com.ua

Людмила Бондаренко
Менеджер по работе с Садовыми центрами
 098-624-73-11 garden@spsad.com.ua
 
Арсентьева Екатерина
Оптовый отдел сопутствующие товары 096-927-53-75 095-253-28-20 opt@spsad.com.ua

У вересні Спасский питомник проводить день відкритих дверей для фахівців ландшафтної галузі, садових центрів, ландшафтних студій. Метою заходу є ознайомлення з рослинами розсадника, цікаві лекції, майстер-класи, а також веселі конкурси, смаколики та приємне спілкування. Кожного року ця зустріч В2В проходить в окремому стилі.